Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rach-ciach napisał:
Ja mam coś innego: telefon zaczął gubić zasięg, od momentu, kiedy koło godziny 11 wszystkich (od nas z gminy) przełączyło na Orange. Mój telefon na chwilę złapał potem sieć GUS, ale zaraz zaczął protestować. Stracił zasięg kompletnie, mimo że wcześniej w tym miejscu miał edge. Dodatkowo wyłączył "przesyłanie danych", w żaden sposób nie dało się tego odwrócić. Lider obdzwonił serwis i informatyków, ale nie wiedzą co to jest. Ustawienia wyglądały ok, ale za nic nie chciał złapać żadnej sieci. Telefon nie upadł mi, ani nie odniósł innych uszkodzeń. Wypróbowaliśmy wszystko: wyłączanie, "miękki reset", wyjęcie baterii na trochę, czyszczenie styków karty SIM. Na koniec go wyłączyłem na pół godziny żeby od niego odpocząć, po tym czasie go włączyłem i zasięg wrócił... ale zamiast GUS mam Orange (jeśli przypadkiem telefon chce złapać zasięg). "Przesyłanie danych" da się włączyć, ale po jakimś czasie samo się wyłącza lub wyłącza się przy próbie nawiązania połączenia z serwerem GUS. Kocham ten telefon... tak ładnie błyszczy się kiedy leży wyłączony...:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIE: czy podczas obchodu weryfikuję wszystkie punkty czy usuwać te, które nie są już gospodarstwem rolnym? według informacji mamy spisywać te gospodarstwa powyżej 1 ha, lub te które prowadzą chów zwierząt (określoną liczbę sztuk) ale też działki rolne, czyli jeśli człowiek ma dom, budynki, maszyny, ale sprzedał wiekszość ziemi i przy domu tylko uprawia np. ogórki, krzewy owocowe i inne to mam go spisać czy nie? A jeśli ojciec przekazał gospodarstwo synowi a na liście punktów adresowych mam ich obu pod tym samym adresem, to co? zapytać czyje jest teraz to gospodarstwo i jesli jest tylko syna po przekazaniu to ojca usunąć z listy? Pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PYTANIE: czy podczas obchodu weryfikuję wszystkie punkty czy usuwać te, które nie są już gospodarstwem rolnym? według informacji mamy spisywać te gospodarstwa powyżej 1 ha, lub te które prowadzą chów zwierząt (określoną liczbę sztuk) ale też działki rolne, czyli jeśli człowiek ma dom, budynki, maszyny, ale sprzedał wiekszość ziemi i przy domu tylko uprawia np. ogórki, krzewy owocowe i inne to mam go spisać czy nie? A jeśli ojciec przekazał gospodarstwo synowi a na liście punktów adresowych mam ich obu pod tym samym adresem, to co? zapytać czyje jest teraz to gospodarstwo i jesli jest tylko syna po przekazaniu to ojca usunąć z listy? Pomocy
te ktore nie sa jest odpowiednia opcja w menu po kliknieciu weryfikacji masz - brak gospodarstwa rolnego ja bym spisal takiego czlowieka, w koncu cos wykaze w ankiecie dzis mialem problem z ludzmi ktorzy maja duza dzialke ale na niej praktycznie nic, wiec kwalifikowalem jako brak gospodarstwa.... w przypadku przekazania gospodarstwa nalezy w tej osobie ktora juz nie jest posiadaczem a sa 2 wpisane zaznaczyc ten "brak gospodarstwa rolnego" a zweryfikowac siedzibe tego drugiego wlasciciela przeciez obszar podajesz dopiero we wrzesniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
witam! mam do was pytanie, może ktoś zna odpowiedź, a mianowicie: mam do zweryfikowania gospodarstwo, którego adres jest taki sam jak użytkownika, użytkownik mieszka w domku, na jego podwórku nie ma budynków gospodarczych, a pole uprawia 2 km od domu, czy jego adres gospodarstwa to jest ten na którym stoi dom? chyba tak
a gdzie trzyma te maszyny którymi uprawia to pole? jesli tam gdzie uprawia są zabudowania, zwierzęta i inne tematy do obrobienia tej roli np traktor ursus to wg mnie tam będzie adres gospodarstwa a adres użytkownika tam gdzie jego dom mieszkalny, jesli natomiast na tym polu ma tylko marchewki, ogórki itp to AG i AU jest w tym samym miejscu gdzie jego dom. tak myślę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a gdzie trzyma te maszyny którymi uprawia to pole? jesli tam gdzie uprawia są zabudowania, zwierzęta i inne tematy do obrobienia tej roli np traktor ursus to wg mnie tam będzie adres gospodarstwa a adres użytkownika tam gdzie jego dom mieszkalny, jesli natomiast na tym polu ma tylko marchewki, ogórki itp to AG i AU jest w tym samym miejscu gdzie jego dom. tak myślę
weryfikuje sie tylko adres gospodarstwa w przypadku gdy pokrywa sie z adresem uzytkownika, kto by chodzil powiedzmy 2 kilometry dalej i szukal ktora to dzialka na ktorej cos tam uprawia? :/ bez sensu... aha w przypadku gdy gospodarstwo nie ma swojej siedziby w sensie ze np ze jakas ulica czy cos np krucza 2 to wpisujemy BD - brak danych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
te ktore nie sa jest odpowiednia opcja w menu po kliknieciu weryfikacji masz - brak gospodarstwa rolnego ja bym spisal takiego czlowieka, w koncu cos wykaze w ankiecie dzis mialem problem z ludzmi ktorzy maja duza dzialke ale na niej praktycznie nic, wiec kwalifikowalem jako brak gospodarstwa.... w przypadku przekazania gospodarstwa nalezy w tej osobie ktora juz nie jest posiadaczem a sa 2 wpisane zaznaczyc ten "brak gospodarstwa rolnego" a zweryfikowac siedzibe tego drugiego wlasciciela przeciez obszar podajesz dopiero we wrzesniu
Co szanowni Państwo robili na szkoleniach skoro Macie takiego typu problemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha przykre że już zapłacono firmie od tych "zabawek" i programów i to b dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomyślcie sobie teraz co będzie się działo podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2011 na wiosnę w przyszłym roku, gdzie spisowi będzie podlegało dużo więcej ludzi ponieważ będą spisywane gospodarstwa domowe, a nie tak jak teraz tylko gospodarstwa rolne... SOFTline będzie miało pole do popisu...
softline wziął kase i ma w d...e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi dzień, zero zweryfikowanych gospodarstw.... Po zweryfikowaniu kilkunastu gospodarstw nagle pojawił mi się komunikat: nieprawidłowy format danych i cała baza adresowa znikła. Gdybym miał papierowe ankiety pewnie bym już kończył! Pozdro ze Śląska. W ramach relaksu i odpoczęcia trochę od użalania się nad beznadziejnym softlinem proponuje gre BUBBLE BREAKER - świetna :DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przetarg.it/gus-dostawa-terminali-htc http://przetarg.it/najwyzszy-czyli-wg-gus-co lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam u WAS dzisiaj?! Pozdrawiam! WLKP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas dalej lipa czekam na wiadomośc od lidera poprostu szok_ woj.świętokrzyskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy z tego gówna bo innaczej tego urządzenia nie nazwę możecie się połączyć z liderem bądz dyspozytorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ U nas idzie zrobić synchronizację ale brak punktów adresowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasssssssssssssia napisał:
Czy wy z tego gówna bo innaczej tego urządzenia nie nazwę możecie się połączyć z liderem bądz dyspozytorem
Przecież te urzadzenia są telefonami. Każdy rachmistrz dostał kartę, lider również, na której znajduje się pin sim, pin użytkownika i numer telefonu zaczynający się na 797 ... ... więc wystarczy się tylko wymienić! Natomiast numery do dyspozytorów zostały przekazane na odprawie przedspisowej, przynajmniej u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rano dostałem emaila: Szanowni Państwo, W związku z uruchomieniem systemu do przeprowadzenia Obchodu Przedspisowego, pragniemy przeprosić za powstałe utrudnienia na etapie rozruchu pełnej infrastruktury. Jednocześnie informujemy, że aplikacja na terminalach mobilnych działa poprawnie, utrudnienia są wynikiem rozruchu komponentów wchodzących w skład środowiska potrzebnego do wykonania obchodu. Dlatego też, zważywszy na Państwa zgłoszenia kierowane do serwisu Softline Sp. z o.o., przekazujemy wszystkie informacje stronom odpowiedzialnym w celu jak najszybszej stabilizacji całego środowiska. Uwaga 1 : Prosimy o maksymalne ograniczenie przeprowadzanych synchronizacji danych na terminalach mobilnych . Ilość synchronizacji danych, które generują terminale mobilne powodują utrudnia w zakresie prac stabilizujących całe środowisko IT, z uwagi na ten fakt, część synchronizacji jest świadomie odrzucana. W związku z powyższym pojawia się na terminalu komunikat błąd synchronizacji ( 201,501,503), informujemy, że sukcesywnie będziemy zmniejszać liczbę takich odrzuceń. Do czasu odwołania w wypadku pojawienia się jednego z błędów synchronizacji ( 201,501,503) prosimy o nie wykonywanie synchronizacji danych przez co najmniej 20 min. Prosimy o tymczasowe niezgłaszanie takich przypadków w help desk. Prosimy o pilne przekazanie tej informacji do wszystkich rachmistrzów. Uwaga 2: W celu usprawnienia kontaktu z help desk, dnia 11-08-2010 zostaną opublikowane w systemie Jira procedury postępowania w udzielaniu pomocy rachmistrzom, za które są odpowiedzialni liderzy . Prosimy o uważne zapoznanie się z wybranymi procedurami postępowania w dniu 11-08-2010 o godzinie 12.00. Z góry dziękujmy wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Z poważaniem, Zespół Softline No cóż sami wyciągnijcie wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę w ten sposób... podobno w Holandii podobne urządzenie się kompletnie przy spisie nie sprawdziło... więc czemu nie można się uczyć na błędach? To jest jakaś totalna farsa, bateria tego czegoś trzyma mi góra godzinę, ponieważ najwyraźniej dali mi pieprzniętą baterię, ładuje się całą noc i dochodzi max do 50 procent załadowania. Urządzenie się zawiesza bez przerwy, wpisuje czasem swój pin poprawnie, ale pokazuje, że jednak jest niepoporawny. O synchronizacji nie będę już wspominał, wszystko zostało napisane... BRAK POŁĄCZENIA Z SERWEREM no k..wa mac! Mieli na to tyle miesięcy , ktoś kasę wziął, dał dupy i ma to gdzieś. Nie, jak tak pracować nie będę, dopiero przy spisie się zacznie.... Kasy mi aż tak bardzo nie potrzeba, za takie psie pieniądze nie będę z siebie robić idioty - rezygnuję, pozdrawiam i życzę powodzenia przy dalszych mękach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie potrafię zweryfikować gospodarstwa, ponieważ za każdym razem wyskakuje mi komunikat: "ADRES BIEŻĄCY JEST ADRESEM INNEJ GMINY"!!!! Oczywiście, nie jest to zgodne z prawdą. Czy też macie taki problem? Co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia7 napisał:
nie potrafię zweryfikować gospodarstwa, ponieważ za każdym razem wyskakuje mi komunikat: "ADRES BIEŻĄCY JEST ADRESEM INNEJ GMINY"!!!! Oczywiście, nie jest to zgodne z prawdą. Czy też macie taki problem? Co robić?
ja tak miałem, ale po synchronizacji miałem juz dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
ja tak miałem, ale po synchronizacji miałem juz dobrze
zrobiłeś pełną synchronizację, czy różnicową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...